Preces atgriešana
_

Saskaņā ar mūsu politiku preces var atgriezt 14 dienu laikā. Ja kopš pirkuma saņemšanas ir pagājušas vairāk kā 14 dienas, diemžēl mēs nevaram piedāvāt jums atmaksu vai apmaiņu.

Lai varētu atgriezt preci, tā nedrīkst būt izmantota un tai jābūt tādā pašā stāvoklī, kā to saņēmāt. Precei jābūt oriģinālajā iepakojumā.

Netiek atgriezti vai atmaksāti personalizēti produkti (personalizeti ādas vāki un grāmatzīmes), kā arī speciāli sagatavoti produkti, kas attiecīgajā krāsas un dizaina kombinācijā tiek izgatavoti katram klientam personīgi pēc pasūtījuma), ja vien nav runa par produkta kvalitāti vai acīmredzamu defektu.

Lai preci varētu atgriezt, mums ir nepieciešams pasutijuma apstiprinajums.

Naudas atgriezšana (ja piemērojama)

Kad atgrieztā prece ir saņemta un pārbaudīta, mēs nosūtīsim jums e-pasta ziņojumu, lai informētu jūs, ka esam saņēmuši preci. Mēs arī informēsim jūs par jūsu pieprasījuma apstiprināšanu vai noraidīšanu.


Ja pieprasījums ir apstiprināts, tad naudas atgriešana tiks apstrādāta, un nauda tiks automātiski pārskaitīta uz jūsu kredītkarti vai sākotnējā maksājuma metodi, noteiktā termiņā.

Novēlota vai trūkstošanas naudas atgriezšana (ja piemērojama)

Ja vēl neesat saņēmis atmaksu, vēlreiz pārbaudiet savu bankas kontu.

Pēc tam sazinieties ar savu banku, var paiet noteikts laiks pirms nauda tiek ieskaitīta jūsu kontā.

Ja esat izdarījis visu iepriekšminēto un vēl neesat saņēmis naudu, lūdzu, sazinieties ar mums pa e-pastu medibudienasgramata@gmail.com.

Izpārdošanas preces 

Diemžēl izpārdošanā iegādātās preces netiek pieņemtas atpakaļ.

Preču apmaiņa (ja piemērojama)

Mēs apmainām preces tikai, ja tās ir defektīvas vai bojātas. Ja nepieciešams preci apmainīt pret tādu pašu preci, sūtiet mums e-pastu uz medibudienasgramata@gmail.com un mēs jums nosūtīsim adresi. 

Preces atgriezšana (ja piemērojama)

Lai atgrieztu preci, jums tā jānosūta uz adresi ko būsiet saņēmis e-pastā.

Jūs būsiet atbildīgs par preču atgriešanas izmaksu segšanu. Šīs izmaksas nav atgriežamas. Ja saņemsiet atmaksu par preci, atgriešanas izmaksas tiks atskaitītas no kopējās summas.

Atkarībā no jūsu dzīvesvietas, laiks, kas var būt nepieciešams jūsu atgrieztās preces piegādei, var atšķirties.

Ja jūs atgriežat preci vērtībā virs 75 EUR, apsveriet iespēju preci apdrošināt vai izsekot piegādei. Mēs negarantējam, ka saņemsim jūsu atgriezto preci.
0

Pirkumu grozs